Když chceš něco vyhrát, běhej sto metrů. Když chceš něco zažít, běhej maraton. (Emil Zátopek)

Restart aneb chce to plán.

2. srpna 2016 v 20:12 | Emma |  Běžím o život
Selhala jsem. V jednom měsíci dvě dovolené, kde se chodilo každý den. Do kopce z kopce (Beskydy, Střední Čechy) vždy celý den. Takže nebyla síla ani chuť ani nálada se rozběhnout a cokoli dělat. Večer jsem si sedla do křesílka, opekla špekáček a byla ráda, že jsem ráda. Tady jsem zjistila, že bez plánu to prostě nejde. ( A taky jsem přečetla super knížku o běhání, článek o ní přidám zítra + malé vylepšení blogu pro přehlednost.)

Řekla jsem si, že se pustím do tréninku na 5km "Od gauče ke kouči"
Trénink je 3x v týdnu. Jelikož mám ještě permici na H.E.A.T. a dva dny v týdnu jsem u koníků, rozvrhnu to trošku nepravidelně, ale dokud nedochodím permanentku, tak to tak prostě budu zvládat.

Pondělí - Volno
Úterý - Běh
Středa - H.E.A.T
Čtvrtek- Koně
Pátek - Běh
Sobota - Běh
Neděle - Koně.
Je to sport skoro každý den, ale ve čtvrtek u koníků jezdím na vyjížďky a nemořím se na jízdárně, takže by se to trošku dalo brát jako odpočinek

Takže 1 Týden 1 Den:
5min rychlá chůze na rozehřátí a potom střídání 60s běh a 90s chůze. To celé opakovat 20 minut. Běžela jsem běžela a Endomondo měřilo.


No a takle jsem dopadla....plná energie jsem se vrátila domů. Celkově byl tento běh super. Cítila jsem se dobře a konečně jsem si připomněla, proč jsem se vlastně do běhu pustila. Myslím, že k prvnímu dni bych přidala usměvavého smajlíka a smajlíka skákajícího do vzduchu, rozhazujícího ruce i nohy :D První týden naštěstí není tak náročný. Bude hůř.

Už se těším na pátek nebo-li T1D2 (Týden první, den druhý).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Resi Resi | 4. srpna 2016 v 19:28 | Reagovat

Myslím si, že není nic divného, když je dovolená, kdy se chodí, že pak se ti nechce běhat. :) A ono chození je taky dobrý pohyb. :)3
Přeju další a další úspěchy. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama