Když chceš něco vyhrát, běhej sto metrů. Když chceš něco zažít, běhej maraton. (Emil Zátopek)

7 km za 4 měsíce?

16. května 2016 v 19:59 | Emma |  Běžím o život
Zahájení blogování ve znamení sportu. Pro běžecký deníček nejspíš dobrý start.

Dne 17.9.2016 se v Brněnské ZOO běží závod na 7,1 km. Miluju zvířátka, chci zhubnout, zlepšit si kondici, jednoduše začít na sobě pracovat. Když jsem se o této akci dočetla na webu ZOO, volba byla jasná. Běh je přirozený lidský pohyb. Běhá stále více a více lidí. V dnešní době by se běh dal nazvat fenoménem.

I´m in but….
Jako netrénovaný jedinec jsem možná trošku v nevýhodě, ale JÁ TO ZVÁDNU! Dříve jsem měla fyzičku výbornou. Denně jsem jezdila na kole ke koním, trénovala parkur, chodila dlouhé procházky se psem, plavala a posilovala. Jenže potom přišlo sedavé zaměstnání, lenivost, výmluvy. "Vypracovala" jsem si cca 20 kg nahoru. /pro někoho je určitě nepředstavitelné, že se takto člověk může dobrovolně zničit/

Nicméně jsem začala maličko posilovat, jednou týdně chodím na H.E.A.T. /Ano, vím, že je to marketingový tah. Že nějaké chození se dá dělat kdekoliv tak proč za to platit nekřesťanské peníze. Jenže sál plný jiných, snažících se lidí, vám nedovolí to vzdát, i když už opravdu nemůžete a stále držíte nastavené tempo. Ego je prostě silnější./ K tomu jezdím na koni. A každý pohyb se počítá.
Tak co zvládnu to? ZVLÁDNU!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Celene Celene | Web | 17. května 2016 v 21:36 | Reagovat

a tak do září na trénink dost času a vzhledem k Tvému odhodlání věřím, že to hravě zvládneš :-)

jinak moc děkuji za milý komentář, hodně mě potěšil a budu ráda, když od Tebe uvidím nějaké komentáře i v budoucnu :-) v rámci snahy zkoncentrovat co nejvíc Once Upon A Time "fanatiků" na jednom místě, jsem se Tě chtěla zeptat, jak ji se na můj blog dostala, bude to pro mě poučené info :-) a samozřejmě taky díky za hlas v soutěži ;-)

2 Adéla Adéla | Web | 17. května 2016 v 22:33 | Reagovat

Super! Budu ti fandit! Miluju takovýhle výzvy, sama hodně sportuju a ke sportu se snažím vést i svoje okolí :D ... celou rodinu, kamarády.. Cvičení ve fitku člověka vždycky přinutí k většímu výkonu, to sama znám, taky takhle vyhazuju peníze, ale za TABATU :) Takže se hlavně nevzdávej! A máš to v kapse a nějaký kilo půjde taky určo dolů ;)

3 Bree Bree | E-mail | Web | 21. května 2016 v 9:40 | Reagovat

Miluju běh ♥
Ještě si pamatuju, jaké to bylo, když jsem začala běhat poprvé :D Bylo to asi v 18ti a jediný můj sport byl jednou za týden, dvě hodiny tělocviku :D Neměla jsem taky žádnou kondičku a bylo to opravdu těžké. Ale když na sobě začneš pozorovat pokroky, a teď nemyslím na váze, ale že uběhneš mnohem víc a zadýchaná jsi mnohem víc a překonáváš nové milníky bez pauzy a tak dále, tak je to ten nejlepší pocit a pak jsou ty pokroky samozřejmě vidět i pro okolí a je to ten nejlepší pocit :) Budu ti držet palce, jak s hubnutím, tak s blogováním a určitě u tebe na blogu nejsem naposledy :) Těším se na další články.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama